Materjalid

Kindlustamaks, et meie tooted valmivad ainult kvaliteetsetest materjalidest teostame järjepidevalt tarnijate hindamist ning jälgime uute materjalide turuletulekut.

Meie poolt kasutatav saematerjal on kõik kuumtöödeldud ja omab vastavat märgist IPPC templi näol. Juhime tähelepanu sellele, et rahvusvahelistel vedudel kasutatav puit peab vastama ISPM 15 nõuetele ja omama vastavat märgist! Antud nõude rikkumine võib kaasa tuua saadetise kinnipidamise või tagasisaatmise.

Vineerina kasutame peamiselt C/C kvaliteediga kasevineeri, paksusega 4 – 30 mm, kuid vastavalt vajadusele saame kasutada ka kõrgema sordi või filmkattega vineere. Laos on meil pidevalt ligikaudu 400 pakki vineeri, mis välistab tarne viibimise materjali puudumise tõttu.

Detailide tugevaks omavaheliseks ühendamiseks kasutame liimiga kaetud kamm- ja keerdnaelu.

Niiskuse ning korrosiooni vastu on meil kasutusel erinevaid hüdro- ja niiskusisolatiooni materjale ning inhibiitor- ja termokahanevaid kilesid, mis garanteerivad korrosioonikaitse kuni kaheks aastaks.

Õrnemate toodete puhul saame kastid seestpoolt erineva pehmendusmaterjaliga vooderdada, kusjuures pehmendused võime valmistada sobiva kujuga, et ühtlasi välistada esemete liikumine pakendis transpordi ajal. Enamasti kasutame selle tarbeks antistaatilist vahtpolüetüleeni.